Webinar „Kogo z personelu nalezy weryfikować w rejestrach? Po pierwsze, analiza czynników ryzyka"

Już 11 lipca o godzinie 17.00 zapraszamy na spotkanie poświęcone najczęściej zgłaszanym pytaniom i wątpliwościom, dotyczącym weryfikacji personelu w rejestrach. 

Podczas webinaru zapoznamy uczestników z pojęciem czynników ryzyka krzywdzenia dzieci w instytucjach i postrzeganiem standardów ochrony dzieci jako narzędzi minimalizowania zidentyfikowanych w konkretnym podmiocie ryzyk. Omówimy i pokażemy, jak w praktyce stosować narzędzie do analizy ryzyka w podmiocie (narzędzie opisane jest w publikacji "Bezpieczna placówka, bezpieczna organizacja. Przewodnik po narzędziu do analizy ryzyka w procesie weryfikacji personelu" dostępnej na stronie Standardy Ochrony Dzieci TUTAJ.)

 

Do udziału zapraszamy osoby prowadzące, zarządzające i pracujące w podmiotach różnego typu, do których uczęszczają albo w których przebywają lub mogą przebywać dzieci. W szczególności: osoby reprezentujące placówki prowadzące działalność oświatową, opiekuńczą, wychowawczą, resocjalizacyjną, religijną, artystyczną, medyczną, rekreacyjną, sportową lub związaną z rozwijaniem zainteresowań, jak również z podmiotów świadczących usługi hotelarskie oraz turystyczne, a także prowadzące inne miejsca zakwaterowania zbiorowego; osoby odpowiadające w podmiotach za opracowanie i wdrożenie standardów ochrony dzieci.

 

Zapisy
Zapisy prowadzone są poprzez platformę edukacyjną FDDS TUTAJ.

 

Udział w webinarze jest bezpłatny. 

 

 

 

Photo by Taylor Smith on Unsplash

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka cookies