Webinar - Wprowadzanie standardów ochrony dzieci w obiektach świadczących usługi hotelarskie

Webinar skierowany jest do przedstawicieli_ek branży turystycznej, a w szczególności do osób zarządzających i pracujących w hotelach, motelach, zajazdach i innych obiektach tego typu, w których znajduje się recepcja oraz zatrudniany jest personel. 

Zgodnie z nowym prawem od 15 lutego 2024 r. branża turystyczna, w tym obiekty hotelarskie, mają obowiązek wprowadzenia standardów ochrony małoletnich. 
Podczas webinaru prowadzące - Renata Szredzińska i Paulina Masłowska - omówią rodzaje i konsekwencje krzywdzenia dzieci, rolę turystyki w ochronie dzieci, wymogi wynikające z ustawy, ale przede wszystkim skupią się na tym, co oznacza dla branży turystycznej wprowadzenie standardów ochrony dzieci.

 

Zapisy

Zapisy prowadzone są poprzez platformę edukacyjną FDDS.

Udział w webinarze jest bezpłatny. 

 

Podczas webinaru omówimy: 

  • Rodzaje i konsekwencje krzywdzenia dzieci
  • Rolę turystyki w ochronie dzieci przed krzywdzeniem
  • Kim może być sprawca i dziecko pokrzywdzone
  • Jakie są wymogi ustawowe
  • Procedury postępowania w przypadku podejrzenia krzywdzenia dziecka
  • Zasady bezpiecznych relacji 

 

Webinar poprowadzą

 

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę jest ekspertem w obszarze ochrony dzieci przed przemocą. Od ponad 15 lat promujemy i wdrażamy standardy ochrony dzieci w Polsce. 


Webinar jest sfinansowany ze środków Terre des Hommes w ramach projektu „Respond to the needs of Ukrainian refugee children and their families in Poland, second phase 2023”.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka cookies